نخ کرد

نخ کرد | نخ توری پلیسه

نخ کرد kord یا نخ پلیسه بهترین و مشهورترین مارک نخ برای استفاده در تورهای پلیسه و رول شونده می‌باشد. این نخ جهت نصب توری های پلیسه مورد استفاده قرار می‌گیرد. شاید برای شما نیز سوال باشد که دلیل نامگذاری نخ توری پلیسه به نخ کُرد چیست؟ علت این نامگذاری برند تولیدکنندۀ این محصول است که نام آن kord بوده و محصول کشور ترکیه می‌باشد. این نخ باعث حرکت روان توری شده و همچنین باعث ایستادگی و مقاومت بهتر رگلاژ توری پلیسه می‌شود. نخ کرد از جنس پلی‌استر بوده که از چند نخ به هم تابیده تشکیل شده‌اند. نخ توری پلیسه بهترین نخ در ساخت توری پلیسه بوده، پوسیده نمی‌شود و کش نمی‌آید.

نخ پلیسه ارزان | نخ کرد ارزان | نکته ای که باید بدانید!

نکته‌ای که در خرید نخ پلیسه ارزان | نخ کرد ارزان باید در نظر گرفت، وجود مشابه‌های چینی در بازار است. نخ کرد ساخت کشور ترکیه می‌باشد اما به علت مشابه‌سازی دوک های چینی، شرکت kord تصمیم به تغییر شکل ظاهری دوک های خود نمود و از این پس محصولات کرد با دوک های مطابق عکس های زیر ارائه خواهند شد. در بعضی از سایت های فروش این محصول دیده شده که جنس چینی این نخ به فروش می‌رسد و باعث نارضایتی خریداران شده است، پس در هنگام خرید عمده نخ پلیسه ارزان | نخ کرد ارزان از اصالت کالا و معتبر بودن بازرگانی فروش اطمینان کافی کسب کرده و سپس اقدام به خرید کنید.

فروش عمده نخ کرد

بازرگانی رساوین اولین وارد کننده نخ کرد توری پلیسه از ترکیه می‌باشد و در حال حاضر یکی از بزرگترین فروشندگان عمده نخ کرد می‌باشد. بسیاری از کارگاه‌های ساخت توری پلیسه به صورت عمده نخ کرد تهیه می‌کنند و این امر باعث می‌شود که کیفیت و قیمت آن برای آن‌ها بسیار مهم باشد. اگر به دنبال بهترین کیفیت و قیمت نخ توری پلیسه در ایران هستید همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

بازرگانی رساوین اولین وارد کننده نخ کرد توری پلیسه از ترکیه می باشد. اگر به دنبال بهترین کیفیت و قیمت توری پلیسه در ایران هستید همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

نخ kord
نخ توری پلیسه

سوالات متداول

آیا فروش عمده نخ کرد هم دارید؟

بله بازرگانی رساوین اولین وارد کننده و تولید کننده نخ کرد می باشد و به صورت عمده نیز فروش نخ کرد دارد.

شرایط همکاری و فروش نخ کرد چگونه است ؟

لطفا جهت ارتباط با کارشناسان رساوین با شماره ۰۹۱۲۴۷۱۵۵۰۲ در ارتباط باشید.

4.3/5 - (6 امتیاز)