نوار مویی | درزگیر مویی (درب و پنجره)

نوار مویی یا همان درزگیر مویی کرکره برقی یکی از ملزومات نصب توری پلیسه می باشد. بدین ترتیب که پس از قرار گرفتن کرکره در ریل ، فاصله‌ای مابین کرکره و ریل به وجود می‌آید که این فضا باید توسط نواری پر شود. درزگیر مویی که به شکل نوار لاستیکی طراحی شده است که بر روی آن پرزهای پرپشت و یکسان قرار گرفته‌اند، داخل ریل قرار می‌گیرد تا هم از ضربه های کوچک کرکره به ریل که موجب صدا شده جلوگیری کند و هم مانع از ورود گرد و خاک به داخل خانه ، مغازه یا فروشگاه شود. در این حالت تیغه‌ها بدون کوچکترین اصطکاک و برخوردی در زمان حرکت باز و بسته می‌شوند و دیگر نیازی به روغن‌کاری و سرویس‌های دوره‌ای نیز نیست؛ بدین ترتیب از ایجاد خط و خش و تغییر رنگ و ظاهر تیغه‌ها نیز می‌توان جلوگیری کرد. نوار مویی درزگیر به عنوان درزگیر در درب و پنجره‌های آلومینیومی و upvc و کرکره‌های برقی و درب های اتوماتیک استفاده می‌شود.

سایزهای نوار مویی

نوار مویی پنجره آلومینیومی درزگیر در اندازه های متفاوتی از 500 تا 1500 طراحی و ساخته می شوند که هر کدام بسته به نوع و ضخامت تیغه ها قابل استفاده است . درزگیرهای مویی هم برای ریل های آلومینیومی و هم برای ریل های آهنی استفاده می‌شوند. تراکم و اندازۀ پرزها باید به گونه‌ای باشد که نه باعث اصطکاک زیاد شود و نه عملکرد خود را از دست بدهند. همواره می‌توانید برای خرید عمده نوار مویی درزگیر از بازرگانی رساوین با کارشناسان فروش عمده نوار مویی ما تماس حاصل نمایید.

سایزهای موجود نوار مویی بازرگانی رساوین عبارتند از:

600*48 800*48 600*58 800*58 500*59
600*69 700*69 800*69 600*84 800*84
نوار مویی

کاربرد نوار مویی

نوارمویی در انواع مختلف، برای در و پنجره‌های کشویی یا اسلایدینگ و حتی در دور قاب توری‌های پشه‌ای به کار می‌رود. باید توجه کرد که این نوارها نقش موثری در جلوگیری از ورود گرد و خاک دارند و تا حد زیاد و قابل توجهی از آسیب رسیدن به بقیه یراق آلات می‌کاهند.

همچنین وقتی که درزها و شکاف‌ها به طور کامل پوشانده شوند می‌توان از اتلاف انرژی گرمایشی و سرمایشی نیز جلوگیری کرد و در فصل های مختلف سال اثری از اتلاف انرژی‌های حرارتی و برودتی نیست؛ در نتیجه در کاهش هزینه‌ها نقش موثری دارد.

امکان تغییر رنگ و از بین رفتن این درزگیرها به دلیل جنس آن ها وساختارشان وجود ندارد؛ درزگیرهای مویی برای مدت زمانی طولانی می‌توانند بر روی دستگاه‌ها قرار بگیرند و در نقش یک ایزولاسیون قوی و مطمئن بسیار کارآمد باشند.

بهترین کیفیت نوار مویی

نوار مویی

مزایای درزگیر مویی

آلودگی صوتی و راهکارهای کاهش آن نیز از دغدغه‌های همیشگی افراد در محیط‌های شهری است. کرکره‌های برقی نسبت به کرکره‌های قدیمی سر و صدای بسیار کمتری هنگام باز و بسته شدن ایجاد می‌کنند و این به دلیل وجود همین نوار درزگیر مویی در این وسیله است. به همین علت کرکره‌های برقی گزینۀ بسیار مناسبی برای مکان های مسکونی مانند پارکینگ‌های مسکونی و پنجرۀ ساختمان هاست که نیاز است آلودگی های صوتی به حداقل میزان خود برسد.

همواره توجه به نوع نوارهای مویی که در پنجره ، درب‌های کشویی ، کرکره‌های برقی و توری ها برای شما نصب می‌کنند داشته باشید تا بازدهی خوبی برای شما داشته باشد و فقط جنبۀ هزینه‌بر بودن برای شما نداشته باشد.

فروش عمده نوار مویی

نوار درزگیر مویی بخشی از درب‌های کرکره برقی است. زمان زیادی می‌گذرد که درب های برقی کرکره‌ای جایگزین درهای قدیمی شده‌اند، پس شناخت قطعات این درب ها برای همه مفید است. همچنین کاربرد مو و پرز نیز در صنعت سابقه‌ای طولانی مدت دارد. اثرات مو و پرز در ایزولاسیون بهتر دستگاه‌ها، عایق‌بندی کامل و کاهش دادن سر و صدا سال‌هاست که به اثبات رسیده و همین امر باعث گردیده تا درزگیر مویی به عنوان قطعه‌ای کارآمد و ضروری برای کرکره‌های برقی در نظر گرفته شود.

بازرگانی رساوین اولین تولید کننده نوار مویی در کشور است و سعی دارد با فروش عمده نوار مویی به کارگاه‌های تولیدی درب و پنجره ، این اطمینان را به آن ها بدهد که از نظر قیمت و کیفیت بهترین گزینه موجود در بازار را انتخاب کرده‌اند.

جهت اطلاع از لیست قیمت ها و تخفیف ها با اولین تولید کننده نوار مویی در کشور تماس بگیرید.

۰۹۱۲۴۱۴۳۰۵۳

سوالات متداول

آیا فروش عمده نوار مویی هم دارید؟

بله بازرگانی رساوین اولین وارد کننده و تولید کننده نوار مویی می باشد و با فروش عمده نوار مویی با بهترین قیمت در خدمت شماست.

شرایط همکاری و فروش چگونه است ؟

لطفا جهت ارتباط با کارشناسان رساوین با شماره ۰۹۱۲۴۷۱۵۵۰۲ در ارتباط باشید.