نوار مویی (درب و پنجره)

نوار مویی یا همان درزگیر مویی کرکره برقی یکی از ملزومات نصب توری پلیسه می باشد پس از قرار گرفتن کرکره در ریل فاصله ای بین کرکره و ریل می باشد باید این فضا توسط نواری پر شود تا هم از ضربه های کوچک کرکره به ریل که موجب صدا شده جلوگیری کند و هم مانع از ورود گرد و خاک به داخل مغازه یا فروشگاه شود.

سایزهای نوار مویی

نوار مویی پنجره آلومینیومی درزگیر در اندازه های متفاوتی از 500 تا 1500 طراحی و ساخته می شوند که هر کدام بسته به نوع و ضخامت تیغه ها قابل استفاده است . درزگیرهای مویی هم برای ریل های آلومینیومی و هم برای ریل های آهنی قابل استفاده اند . تراکم و اندازه ی پرزها باید به گونه ای باشد که نه باعث اصطکاک زیاد شود و نه عملکرد خود را از دست بدهند .

سایزهای موجود نوار مویی :

600*48 800*48 600*58 800*58 500*59
600*69 700*69 800*69 600*84 800*84

کاربرد نوار مویی

نوارمویی در انواع مختلف ، برای در و پنجره ها کشویی یا اسلایدینگ و حتی در دور قاب توری های پشه ای بکار می رود. باید توجه کرد که این نوارها نقش موثری در جلوگیری از ورود گرد و خاک و تا حد زیاد و قابل توجه ایی از آسیب رسیدن به بقیه یراق آلات می کاهد همواره توجه به نوع نوارهای مویی که در پنجره ، در های کشویی ، کرکره های برقی ، توری ها برای شما نصب میکنند داشته باشید تا بازده ایی خوبی برای شما داشته باشد ، تا تنها جنبه هزینه بر بودن برای شما نداشته باشد.

بهترین کیفیت نوار مویی

نوار مویی

مزایای درزگیر مویی

آلودگی صوتی و راه کارهای کاهش آن از دغدغه های همیشگی افراد در محیط های شهری است . کرکره های برقی نسبت به کرکره های قدیمی سر و صدای بسیار کمتری هنگام باز و بسته کردن ایجاد می کنند و این به دلیل وجود همین نوار درزگیر مویی در این وسیله است . به همین علت کرکره های برقی گزینه ی بسیار مناسبی برای مکان های مسکونی مانند پارکینگ های مسکونی و پنجره ی ساختمان هاست که نیاز است آلودگی های صوتی به حداقل میزان خود برسد .

جهت اطلاع از لیست قیمت ها و تخفیف ها با اولین تولید کننده نوار مویی در کشور تماس بگیرید.

۰۹۱۲۴۷۱۵۵۰۲