وارد کننده توری پلیسه

بازرگانی رساوین مفتخر است به عنوان اولین وارد کننده توری پلیسه در کشور (نمایندگی توری پلیسه در تهران) بهترین قیمت را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

 

راهنمای خرید و قیمت توری پلیسه ای

در مطالب قبلی وبلاگ رساوین که بازرگانی معتبر در زمینه ی واردات توری پلیسه ای و ملزومات است در مورد توری پلیسه ای و کاربرد آن نوشتیم اما اینجا هم دوباره سعی میکنیم در مورد کاربرد توری پلیسه ای در ساختمان ها و قیمت توری پلیسه ای و عوامل موثر آن بنویسیم تا با آگاهی کامل برای خرید توری پلیسه ای اقدام کنید.

توری پلیسه ای، شبیه توری پشه‌بند اما با تفاوت های بسیار است که به جای توری های پشه بند قدیمی این روزها در ساختمان ها استفاده می شود. مزایای مهم این توری نسبت به توری های سنتی و قدیمی این است عمر زیادی دارد و با دوام هست که همین موضوع بر روی قیمت توری پلیسه ای تاثیر گذاشته است.

چرا قیمت توری پلیسه ای مناسب است؟

گرچه شاید در نگاه اول قیمت توری پلیسه ای نسبت به توری های سنتی بیشتر باشد اما این توری ها مزیت های زیادی برای شما دارند که در زیر به طور خلاصه ذکر می کنیم:

  • عمر بالاتری دارند
  • با هر آب و هوایی سازگار هستند
  • مانع ورود حشرات موزی مثل پشه و … می شوند
  • امکان جدا کردن برای شستشو وجود دارد
  • سهولت در تمیزکردنن با ابزار متداول مثل پارچه نمناک و …

چه مواردی بر هزینه و قیمت توری پلیسه ای تاثیر گذارند؟

همانطور که قبلا گفتیم، توری پلیسه ای از ابزارهای جدید مورد استفاده در در و پنجره ها برای حفاظت ساختمان از ورود حشرات و گرد و خاک است که بخاطر قابلیت جمع و تاشدن به توری آکاردئونی معروف است یکی از آیتم های مورد نیاز برای ساختمان های امروزی است.

اما مورد تاثیرگذار دیگر بر قیمت توری پلیسه ای، جنس متریال و مقاومت بیشتر در برابر تغییرات دما و گرمای آفتاب است. ویژگی آکاردئونی این نوع از توری ها باعث می شود که به سادگی و با حداقل انرژی باز و بسته شوند.

عوامل موثر بر قیمت توری پلیسه ای : تعداد پنجره

قیمت های عمده همیشه خیلی کمتر از قیمت های خرده محصولات و خدمات هستند. این مورد با بالا رفتن تعداد سفارش انجام کار، هزینه کمتری را در زمانی که به صورت خرده یا بهتر بگوییم تکی انجام می شوند، دارند. قیمت توری پلیسه ای در زمانی که برای تمام در و پنجره های یک ساختمان سفارش داده می شود می تواند شامل تخفیف های مناسب برای خریدار و در نهایت سود منصفانه برای نصاب باشد.

پیشنهاد ما این است که اگر قصد تعویض توری پنجره ها را از توری های قدیمی به توری پلیسه ای دارید حتما با همسایه ها و مدیرساختمان تصمیمتان را در میان بگذارید. چرا که دیر یا زود اهالی ساختمان با دیدن مزایای عالی این توری برای نصب و خرید توری پلیسه ای اقدام می کنند. در صورت توافق اهالی ساختمان و افزایش تعداد پنجره ها قیمت توری پلیسه ای برای شما و سایر ساکنین بسیار پایین تر از هزینه ی نصب جداگانه خواهد بود. چرا که در هزینه هایی مثل ایاب و ذهاب تعمیرکار و جابه جایی توری و قاب های تولید شده صرفه جویی بسیاری میشود، مخصوصا اگر در شهری مثل تهران زندگی می کنید این تاثیر تغییر قیمت توری پلیسه ای کاملا محسوس خواهد بود.

عوامل موثر بر قیمت توری پلیسه ای : سایز قاب در و پنجره

اما سوای هزینه های عمده و خرده تولید و خدمات نصب توری پلیسه ای، عامل دیگری که تاثیر زیادی بر روی قیمت توری پلیسه ای دارد اندازه مورد نیاز برای نصب در پنجره و درهاست. ابعاد چارچوب محل نصب که مشخص کننده متراژ مورد نیاز توری است هزینه ی نهایی کار را مشخص می کند.

در کنار این ها جنس پنجره و محل نصب هم تعیین کننده هستند، گرچه توری پلیسه ای از داخل نصب می شوند ولی ممکن است جنس پنجره و در باعث افزایش سختی کار شوند و همین امر قیمت توری پلیسه ای را تغییر می دهد. پیشنهاد ما این است زمانی که تصمیم به خرید توری پلیسه ای و استعلام قیمت توری پلیسه ای دارید حتما از محل نصب عکس بندازید و برای متخصص مربوطه ارسال کنید تا کارشناس مربوطه با دقت بهتری هزینه توری پلیسه ای را برای شما برآورد کند.

 

قیمت توری پلیسه تهران |  کرج  |شیراز | مشهد | اصفهان و سایر نقاط کشور

جهت دریافت بهترین قیمت توری پلیسه در سراسر کشور و نحوه ارسال و قرارداد با با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۴۷۱۵۵۰۲

 

 

قیمت توری پلیسه عمده