وارد کننده توری پلیسه

بازرگانی رساوین مفتخر است به عنوان اولین وارد کننده توری پلیسه در کشور (نمایندگی توری پلیسه در تهران) بهترین قیمت را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

 

قیمت توری پلیسه پنجره

قیمت توری پلیسه بسته به اندازه – طرح – نوع و جنس آن متفاوت است . همچنین با توجه به نوسان قیمت دلار قیمت درب توری آکاردئونی نیز تغییر می کند. چنانچه مایل به دریافت توری پلیسه ای پنجره upvc هستید با شماره ۰۹۱۲۴۷۱۵۵۰۲ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید در منو تماس با ما مشخصات و ایمیل و تلفن خود را وارد نمایید تا جدیدترین قیمت ها برای شما ارسال شود.

عوامل موثر بر هزینه توری پلیسه ای

توری پلیسه ای از انواع جدید توری مورد استفاده در پنجره هاست که به دلیل قابلیت تاشدن و یا نصب به اصطلاح آکاردئونی گزینه بسیار مطلوبی در ساختمان های امروزی است. دلیل دیگری که باعث رواج بیشتر این توری ها نسبت به مدل های قدیمی تر مقاومت بیشتر این متریال در برابر خوردگی و هچنین آفتاب است. تاشدن توری پلیسه ای و خاصیت آکاردئونی آن باعث می شود که چارچوب های نصب شده بر روی آن نیز در اثر گذر زمان تغییر شکل نداده و به راحتی باز و بسته شوند.

قیمت توری آلومینیومی، قیمت توری کرکره ای، قیمت توری پنجره کشویی و قیمت توری پنجره upvc به صورت متر مربع محاسبه می شود. لذا طول و عرض درب و پنجره در تعیین قیمت توری پنجره تاثیر گذار است. اگر نیاز به خرید توری پنجره دارید با ما تماس بگیرید.

اندازه قاب پنچره

مهمترین عامل اثرگذار بر هزینه ساخت و نصب توری پلیسه ای ابعاد چارچوب در و پنجره است که تعیین کننده متراژ توری بکار رفته در ساخت و در نتیجه مجموع هزینه کل کار خواهد بود. همچنین ممکن است نوع و جنس پنجره بر سهولت نصب توری اثربگذارد و در مواردی سختی کار را بالا ببرد. این موارد در زمان مراجعه نصاب برای بازدید، برآورد قیمت و اندازه‌زدن چهارچوب‌ها مطرح شده و به میزان زیادی از بالا رفتن زمان کار نصب خواهد کاست. برای داشتن برآورد بهتری از هزینه کار می‌توانید در هنگام ثبت سفارش تصاویری از پنجره‌های برای متخصص ارسال کنید. حتی می‌توانید به منظور صرفه جویی در زمان و سریع‌تر پیش رفتن کار، با راهنمایی متخصص اندازه‌ زدن پنجره‌ها را هم خودتان انجام دهید.

تعداد پنجره

بسیاری از کارهای ساختمانی با بالارفتن تعداد سفارش انجام کار، هزینه کمتری را نسبت به حالتی دارند که بصورت تکی و جداگانه انجام شوند. در مورد نصب توری پنجره در صورتیکه کار بصورت تک واحدی یا همه واحدهای یک ساختمان انجام شود می تواند شامل تخفیف مطلوبی برای همه واحدهاگردد.

ساخت توری پلیسه ای درب بالکن

در بسیاری از خانه ها رفت و آمد زیادی از داخل خانه به حیاط، حیاط خلوت و بالکن و بهار خواب انجام می‌شود. خیلی از خانه ها هم همان برخورد پنجره را با درب بالکن خود دارند و مثلا در شب های گرم ترجیح می‌دهند همه در و پنجره‌ها را باز بگذارند.

توری پلیسه گزینه بسیار خوبی برای درهای بالکن است. علاوه بر سهولت در باز و بسته شدن به دلیل خاصیت کشویی‌اش در هنگام باز بودن فضای بسیار کمتری نسبت به در توری های معمولی می گیرد.

نکته

یکی از مواردی که در هنگام ثبت سفارش ساخت توری پلیسه‌ای باید در نظر داشته باشید مثلا حداقل متراژ است. سازندگان توری متراژهای زیر یک مترمربع را که برای پنجره‌های کوچک سفارش داده می‌شوند، هزینه انجام کار را بر مبنای همان یک متر مربع اعلام می‌کنند. در واقع یک متر مربع پایین‌ترین قیمت را در ساخت توری پنجره دارد.

 

قیمت توری پلیسه تهران |  کرج  |شیراز | مشهد | اصفهان و سیار نقاط کشور

جهت دریافت بهترین قیمت توری پلیسه در سراسر کشور و نحوه ارسال و قرارداد با با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۴۷۱۵۵۰۲

 

 

قیمت توری پلیسه عمده