• info@Rasawin.ir

  • شماره تماس :۴۵۱۰۳−۵۵۲−۰۲۱

  • ساعت کاری :۸صبح تا ۵.۳۰ بعدظهر

توری پلیسه چیست

توری پلیسه نوعی توری مخصوص پنجره های یو پی وی سی می باشد که از جنس پلی استر می باشد توری پلیسه دارای مزیت های زیادی نسبت به توری های قدمی است که در ادامه در مورد این مزایا بیشتر توضیح خواهیم داد:

 عمر بالا نسبت به طوری های قدیمی :

توری پلیسه همنطور که ذکر شد از جنس پلی استر می باشد که همین موضوع میتواند در بالا بردن عمر این توری تاثیر بسزایی داشته باشد. توری های قدیمی از آلیاژهایی استفاده می کرد که تغییر شرایط جوی میتوانست بر عمر این نوع توری ها تاثیر گذار باشد و از عمر آنها بکاهد.

توری پلیسه

 جهت اطلاع از لیست قیمت ها و تخفیف ها با ما تماس بگیرید.

 

۰۹۱۲۴۱۴۳۰۵۳

 زیبایی در نمای ساختمان :

توری پلیسه دارای تنوع رنگی می باشد که شما با توجه به سلیقه ی خود نوع مورد علاقه خود را انتخاب می کنید و در پنجره یو پی وی سی منزل خود به کار می گیرید.

 قابلیت دید بالا: توری پلیسه به نوعی ساخته شده است که مانع از دید محیط بیرونی نمی شود همچنین این موضوع می تواند به روشنایی منزل شما کمک کننده باشد
 سادگی در نصب: توری پلیسه به راحتی قابل نصب است چرا که تمامی مورد نیاز برای نصب این توری به صورت آماده می باشد و کافی است که شما این تجهیزات را تهیه  و توری پلیسه را نصب کنید .

نظافت راحت تر توری:

توری پلیسه به راحتی قابل تمیز شدن است برای تمیز کردن این توری کافی است با چندین ضربه گرد وغبار  این توری را رفع کنید همچنین در زمان هایی که نیاز به توری ندارید میتوانید این توری را در محفظه تعبیه شده برای توری قرا دهید. 

توری پلیسه قابلیت بازیافت را دارد.

 

 

آدرس

آدرس: اتوبان آبت الله سعیدی روبروی ایران خودرو دیزل خیابان سدید پلاک ۱۹

شماره تلفن : ۰۲۱۵۵۲۴۵۱۰۳
شماره فکس :۰۲۱۵۵۲۴۵۱۰۳

  • ۰۹۱۲۴۱۴۳۰۵۳
  • خبرنامه

    برای اطلاع از آخرین خبرهای بازرگانی رساوین در خبرنامه سایت عضو شوید .
    ثبت